Набавете гигант BRFF0100-NL 1 навојна прирабница за месинг со дупки, бесплатно олово
  • Неодамнешно

Набавете гигант BRFF0100-NL 1 навојна прирабница за месинг со дупки, бесплатно олово

DEN 303.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гигант за снабдување е изграден на три генерација семејна традиција на интегритет, производство на производи со висок квалитет. Тие исклучиво им служат на националните пазари за водовод и индустриско снабдување со сеопфатна линија на премиерски производи скоро петнаесет години. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov гигант за снабдување BRFF0100-NL 1 "Навојна прирабница од месинг со дупки, олово без прирабница за обезбедување на цевка до подот или wallид. Дупки за завртки за да се поврзат за да се поврзат за да се поврзат за да се поврзат за да се поврзат до рамни површини. Произведено до стандарден ASTM B-584-06 за обезбедување на квалитет без олово.