Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште
  • Неодамнешно

Единствени поволни цени, еластична еластична висока половината со високи половини, мини суспензија здолниште

DEN 284.64

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластична еластична висока половината А-линија Мини суспендери здолниште оди добро со кој било врв и ја прави најсечената облека за пролет или лето. Спарете го со омилената блуза или маица и Мери esенес. 95% полиестер, 5% спандекс. Затегнати ленти. Изложен патент назад. Линија. Здолниште на женски суспензија. Машинско миење ладно. Големина на телото на моделот : Висина : 5ft 4 ", градите : 31 7/8", половината : 24 ", колк : 35 7/8", моделот носи XS. Табела со големина на тело (во инчи) Меѓународна големина гарнир на половината - Хип Girthxs 25 1/4 - 35 3/4s 27 38m 29 40 L - 32 1/4 - 43 XL - 38 48.