Лесна улица титан удобност пука
  • Неодамнешно

Лесна улица титан удобност пука

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил на кој можете да се лизнете без напор, Titan By Easy Street зема едноставна силуета на Shootie и го прави тотално уникатен со своите повеќекратни текстурирани ленти што Крис го преминува вампирот. Необична тока додава допир на блиц. Внатре во Горнинг за одлично вклопување. Лесен, флексибилен и заглавен со подлога. Декоративни закопчани и плетенки со плетенки што Крис го преминува вампирот. Удобно бран лесна и флексибилна PU -надворешна страна. Лесно движење Ултралејтната лесна мандат. Заокружена форма на пети. Чунки пета.