Момци со големина на Мајкл Мајкл Мајерс Ноќта на вештерките Детска костум Ноќта на вештерките II, маскирање
  • Неодамнешно

Момци со големина на Мајкл Мајкл Мајерс Ноќта на вештерките Детска костум Ноќта на вештерките II, маскирање

DEN 358.56

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прославете ја вашата loveубов кон вашиот омилен хорор филм, Ноќта на вештерките II, во големината на костумите за деца Мајкл Мајерс (8-10)! Имајте експлозија да влезете во карактер и да ги исплашите сите ваши пријатели и семејство. Овој костум беше дизајниран да изгледа исто толку гаден како Мајкл Мајерс во филмовите. Костимот се одликува со целосен преголем џемпер со двојки детално опишано со печатени црвени распрскувачи и пластична половина маска. Овој костум е лесен и забавен за носење. Не пропуштајте го овој прекрасен костум! Детски момчиња за Ноќта на вештерките. Печатен џемпери. Пластична лик половина маска. Официјално лиценциран. Мајкл Мајерс „Ноќта на вештерките 2“ костум за деца.