Детски момчиња кабриолет панталони, големини 4-10
  • Неодамнешно

Детски момчиња кабриолет панталони, големини 4-10

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Панталони до шорцеви и повторно се враќаат со леснотија. Кога температурите одат нагоре или надолу, вашето момче е подготвено со овие конвертибилни панталони од 365 деца од Гаранималс. Разновидни и забавни, овие панталони се спаруваат со неговите омилени врвови, дуксери и јакни и имаат мулти-џеб дизајн-совршен за да ги намали своите најважни работи за време на авантурите на отворено. Исклучиво на. Материјал : 68% памук/28% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; Предните и задните џебови од размавта имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење на половината; Панталоните се претвораат во шорцеви. Кабриолетните панталони на момчињата од 365 деца од Гаранималс.