Тајни богатства женски памучни истегнуваат жици бикини гаќички, пакувања
  • Неодамнешно

Тајни богатства женски памучни истегнуваат жици бикини гаќички, пакувања

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тајни богатства дами памучни стринг жици бикини гаќички, 6 пакувања 95% памук, 5% спандекс (хитс : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс). Женски гаќички. 6-пакет. Продолжена изработка на Jerseyерси. Облик на жица бикини. Внатрешен ознака. Кадифен заден дел од половината. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, не пеглајте.