Уникатни договори за решетки на екранот на екранот наклонетиот лаувер тркалезен проветрувач на воздухот
  • Неодамнешно

Уникатни договори за решетки на екранот на екранот наклонетиот лаувер тркалезен проветрувач на воздухот

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тркалезните отвори за воздух обично се монтираат на wallидната дупка или дупката за таванот за да се задржи воздухот што тече. Широко користен во отворот на домашната кујна, бања, дневна соба, гаража или канцеларија. Екранот на решетката може да спречи да стигнат камења или други работи во вашата соба и да го задржат протокот на воздух во исто време. Белите панели и црните ракави се отстранливи, а погодни за чистење и миење. Лесен за употреба, проверете дали црниот ракав е вметнат во wallидот или дупката за таванот и ротирајте го. Тогаш воздушниот отвор ќе се поправи на идот. Проверете го дијаметарот на дупката за монтирање на wallидот или таванот пред да купите. Не за подот, само за wallидот и таванот. Единствени договори за решетки на екранот на екранот наклон наклонет со тркалезен воздушен вентил 3 инчен материјал : АБС пластика. Широко користено. Лесен за користење. Тркалезни отвори за воздух. Чувајте го протокот на воздух.