Време и вистинска женска фланела со качулка
  • Неодамнешно

Време и вистинска женска фланела со качулка

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдоброто од двата света! Класична фланелна кошула и качулка се соединуваат во ова време и Tru женски качулка со качулка. Копче однапред, џеб на градите и задебелен печатење, го одржуваат овој изглед традиционален. Приложениот аспиратор ви помага да останете покриени и удобни во поладните денови. Стил со вашите омилени фармерки и патики за обичен изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : На градите. Карактеристики : мека ткаенина за удобност; печатење на сите. Долга ракав фланел качулка за жени од време и вистинито.