Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно за отпечатоци „Експлозивна сенка бела и златна“ боја - злато, црно, 16 16
  • Неодамнешно

Винвуд Студио Апстрактна wallидна уметност платно за отпечатоци „Експлозивна сенка бела и златна“ боја - злато,

DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Експлозивна сенка бело и злато, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, ова печатење на ликовно платно од студиото Винвуд е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност Платно платно „Експлозивна сенка бела и златна“ боја - злато, црно, 16 "x 16" Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Апстракт дизајн за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива рамка за дрво. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина. Златото не е метално. Боите и текстурите се претставени со рамни мастила.