Кисела сламки за удар, сина малина за џвакани бонбони, лента за 2oz
  • Неодамнешно

Кисела сламки за удар, сина малина за џвакани бонбони, лента за 2oz

DEN 46.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкусете ја моќта на кисело со слатко и џвакано бонбони што навистина можат да спакуваат удар! Со нашиот потпис со кисела обвивка за шеќер и овошни вкусови, бонбони со кисело удар е сигурно да ги задоволи слатките и кисели желби со секој залак. Гордо нуди широк спектар на форми, големини, бои и вкусови, кисело удар навистина е за секого. Бидете светли, бидете смели, бидете тоа што сте : Прегрнете го вашиот удар! Нашето класично пакување на послужавник содржи 2 унци сина малина со вкус на кисела папка, совршена големина на сервирање за да задоволи слатка и кисела желба. Истурете омилен пијалок преку една од овие сламки обложени со шеќер за слатка и кисела магла што може да спакува удар. Закуска разумно со насмевка во секое време со овие слаби маснотии, малку натриум, кошер и халал сертифицирани бонбони. Земете пакет од овие меки и џвакани слатки од бонбони кои пукаат со сина вкус на малина за попладневна закуска во канцеларијата, после училиште, или додека го гледате омиленото шоу.