Изматете ја графичката маица без ракави без ракави без ракави
  • Неодамнешно

Изматете ја графичката маица без ракави без ракави без ракави

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подгответе се да карпате со гроздобер, без ракав, без ракави, во кој се наоѓа Деф Лепард-да го вклучите тој хистерија винил! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за мелење на деколте, сурова облога на ракави, плетени предни, ролни раб, графички принт. Време време. Сето тоа е рокенрол со избледен графички принт на иконскиот британски бенд што може да се пофали со ретро-кул вибрации . © Bludgeon Riffola Limited, под лиценца за епски права. Маица за жени за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.