Спринт huawei Ascend g char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir -
  • Неодамнешно

Спринт huawei Ascend g char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir -

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли. Автоматски престанува да се јавува кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг животен век . 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. Компатибилен и со адаптивниот брз chид на wallидот и со автомобилот, и со само редовни уреди за char ging, кои даваат стапка на засилувач од 2 засилувачи. Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД.Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка.