Без граници јуниори со долга ракав со маица со врат со маска со маска
  • Неодамнешно

Без граници јуниори со долга ракав со маица со врат со маска со маска

DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безбеден и стилски за студената сезона што претстои, завршете ја вашата гардероба без маица за вратот на вратот на границите, комплетна со координативна маска. Совршена должина да ги фрлите вашите хеланки за лесен секојдневен изглед! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. V-врат. Печатење на екран однапред. Вклучува бесплатна маска за појавување. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. Покривните облоги на лицето не треба да бидат поставени на мали деца на возраст од 2 години, секој што има проблеми со дишењето или е во несвест; Немоќна или на друг начин не може да ја отстрани маската без помош. 92% полиестер8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица со бесплатна маска за јуниори од без граници.