Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Маица за кратки ракави за време и време на време на женски маица : 100% памучен дрес. Опуштено вклопување. Јака на вратот на екипажот. Кратки ракави. Исправен хемлин. Страничен отвор на полите. Подобрена ткаенина и вклопување. Достапно во големини S-XXXL. Машинско миење ладно.