Се прашувам девојки на нација со долг ракав украсен џемпер, големини 4- & плус
  • Неодамнешно

Се прашувам девојки на нација со долг ракав украсен џемпер, големини 4- & плус

DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој симпатичен 3 D украсен џемпер од Wonder Nation е токму она што вашата мала мода треба да се истакне во стил. Лесен, меко предиво и опуштена силуета го прави ова совршен џемпер за училиште или игра. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Тежина : лесна. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 3Д разубавување. Облечен џемпер на пуловер за девојчиња од Wonder Nation.