Избледена екипа на ленти за слава FG
  • Неодамнешно

Избледена екипа на ленти за слава FG

DEN 271.20

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од училиште до викенд настан, оваа екипа на екипажот на „Faded Glory Boys“ е начинот да се оди. Оваа мета обезбедува удобност и е супер мека. Вашето момче ќе сака да го носи овој мета секој ден! Изберете од разновидни бои.ᅡᅠ Избледена слава момчиња од екипажот : 100% памук. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Печатење со ленти. Машинско миење ладно.