Едноставно Дејзи зајаче тројки Велигденски затворен перница за фрлање на отворено
  • Неодамнешно

Едноставно Дејзи зајаче тројки Велигденски затворен перница за фрлање на отворено

DEN 420.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 18 -инчен Bunny Triplets Indoor/Outdoor Pillow Pillow од нашата фанки џанки колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде шарм и стил на вашиот стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор. Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.