Сет на illили костум - Дизајн на шумски и шуми - една големина одговара на повеќето возрасни M -xxl од современ воин
  • Неодамнешно

Сет на illили костум - Дизајн на шумски и шуми - една големина одговара на повеќето возрасни M -xxl од современ

DEN 302.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ghillie Suit 3 Piece Set - Woodland and Forest Design - Една големина одговара на повеќето возрасни m -xxl од модерниот воин 3 парче illили костум. Дизајн на врвен квалитет. Камуфлажа на шума и шума. Прилагодлива еластична лента за да одговара на големини M-XXL. Од современ воин.