Основи на Мохавк 24 24
  • Неодамнешно

Основи на Мохавк 24 24

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој примерок од едно парче од основните плочки за основни плочки со Envirostrand Pet Fiber е сигурен перформанс тротоарите што се нудат во најразлични бои и стилови. Со дополнителна заштита на почвата и вградена заштита од дамка, оваа плочка за тепих се спротивставува на нечистотијата, валката и загадувачите. Оваа опција за тротоарите со лесен заинтересиран е исто така лесна за инсталирање без разлика дали ќе изберете да ја залепите или јазичињата Flexlok (продадени одделно) за лебдечка инсталација. Откако ќе се инсталира, димензионално стабилниот тротоарите за плочки за тепих ќе лежеше рамно, така што не треба да се грижите за искривување со текот на времето. Овој подот на плочки за тепих е совршен за инсталација во подрумот, домашна канцеларија, салата, игротека, спална соба, дневна соба и многу повеќе. Посветени на иновации, перформанси и боење, многу од колекциите на Мохавк го сменија лицето на тротоарите. Мохавк е познат по создавање уникатни производи кои додаваат стил на кој било простор. Забележете само еден примерок по нарачка дозволена. Морнарицата е лесна за текстурирана јамка, моделирана, сина, 24 "x 24" плочка за тепих што е и отпорна на почвата и дамките . лепак надолу и Flexlok лебдат опции за инсталација на подот достапни . Табови Flexlok и лепило MT се купуваат одделно . Фотографијата на сцената во собата претставува само тротоарите, додатоците што не се вклучени . препорачуваме да го нарачате овој примерок да го видите во вашиот дом бидејќи вистинската ставка може да варира во боја од застапеноста на екранот пред да купите картон на производ . графики, имиња на производи и имиња на бои Може да варира во зависност од пакувањето, вистинскиот производ е ист како што е прикажан и нарачан.