Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 832.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Тип на чаши : без жица. Покриеност : Минимално. Ниво на поддршка : Поддршка за светлина. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ремени : Вградени ленти. Карактеристики : без жица; Мека ткаенина со ребра; Мекиот еластичен опсег нуди удобна поддршка. Спиениот градник на јуниорите од без граници.