Сина лента, дополнително збогатен ориз збогатен со долго жито, Оз
  • Неодамнешно

Сина лента, дополнително збогатен ориз збогатен со долго жито, Оз

DEN 230.24

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Засилете ги вашите рецепти и додадете го вкусен вкус на сина лента со екстра долги зрнести збогатени ориз, 48 мл. Користете го со пилешко мешавина-пржена, симпатична тепсија, свеж зеленчук и со многу други оброци. Овој ориз со екстра долги зрна е направен од најдобриот квалитет и работи за диета Кошер. Тоа е идеален додаток на вечера, нема маснотии и е без натриум. Овој ориз без глутен доаѓа во торба со лесна продавница што може да се вклопи во вашиот шкаф или на полица. Зачувајте го она што не го користите на ова парче со едноставно извртување на торбичката и ставање на вртење на пресврт околу неа. Оваа храна за полнење е убава и меки кога е целосно зготвена и е едноставна за подготовка за само неколку минути. Сина лента Екстра долга жито збогатен ориз, 48 мл : најдобар квалитет. Ориз со долга жито со сина лента е кошер. Секако, без натриум, без маснотии.