Удобност облека за ракави на лактот за лактот за удобност
  • Неодамнешно

Удобност облека за ракави на лактот за лактот за удобност

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој стилски врвен туника со цврста боја има женски принт и фигура ласкав дизајн. Ракавите со должина на лактот, деколтето на лажицата и вртењето на врвната форма го прават тоа на врвот на туниката во кој било плакар. Совршени врвови за туники со кратки ракави за хеланки., R013204 направени во САД направени во САД 24/7 Удобност облека за комфорни женски лакт ракав за вртење на туничен врв.