Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува во 2017 година- Нисан Кашакаи
  • Неодамнешно

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и црно, се вклопува во 2017 година- Нисан Кашакаи

DEN 5759.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 7, 40мм, 5 двокреветни погледи, 5 лагли, шема на завртки од 4,5 инчи, машински и црни. Тоа одговара на вашата 2017-2018 Nissan Qashqai. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 7 Преиспитано тркало од алуминиум ОЕМ, алуминиум, машинско и црно, одговара 2017-2018 Nissan Qashqai 19 x 7, 40мм офсет, 5 двојни погледи, 5 LUG, 4,5 инчен шема на завртки, машински и црни, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.