Nanco n Super Lug 5 500R 46C гума
  • Неодамнешно

Nanco n Super Lug 5 500R 46C гума

DEN 2959.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гумата Nanco N440 Super Lug 5/500 R6 46 C е гума во сите сезони, дизајнирана за употреба на автомобили, CUV, SUV и камиони и им нуди на возачите врвно ракување и удобност. Без разлика дали патуваат на работа или водење на работи, возачите на CUV и SUV често сакаат гума што е дизајнирана да ја изврши во промена на временските услови. За среќа, ја изгради оваа гума со овие возачи на ум. Сите сезони. Автопатски терен. Долготрајно.