Едноставно Дејзи јастог наутички кинил килим, мудрец и бело
  • Неодамнешно

Едноставно Дејзи јастог наутички кинил килим, мудрец и бело

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 18 x 30 Sage Lobster reg од нашата колекција на наутички ноќи. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.