Кендал + Кајли жени јуниори, фау Шерпа-обложена худи
  • Неодамнешно

Кендал + Кајли жени јуниори, фау Шерпа-обложена худи

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Израмнете го вашиот лежерен изглед со преголемата худи на Кендал + Кајл. Наречена во ултра-плуска факс Шерпа, оваа худи го прави совршен слој за време на џемпер. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : Средна тежина. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Лого од предниот дел, затворање на влечење на Худ, факс-шерпа-обложена. Kendall + Kylie Faux Sherpa-обложена худи за јуниори.