Бесплатно собрание машко гроздобер инспирираше секојдневна маица
  • Неодамнешно

Бесплатно собрание машко гроздобер инспирираше секојдневна маица

DEN 959.36

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога се сомневате, одете со класика. Стилот на секојдневна удобност започнува овде со секојдневно собрание со мека, суптилна текстура и удобно вклопување. Исклучиво на. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено, секојдневно вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со врзувачки ребра; Jerseyерси плете со мека суптилна текстура. Машка секојдневна екипа на гроздобер маица од бесплатно собрание.