Brinley Co. женски дво-тонски блок-потпетици
  • Неодамнешно

Brinley Co. женски дво-тонски блок-потпетици

DEN 560.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во овој интоксикативен дизајн со „Стефани бути“ од Бринли Ко. Оваа прекрасна и сложена бута има различна шема на потпетици на секоја од четирите бои. Можете да носите карирани сè до шемата на змија. Горенаведениот дизајн на глуждот му дава на овој бути поп и мекиот облик на квадратни пети го комплетира овој уникатен изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.