Франсоа магла ~ Негување вода
  • Неодамнешно

Франсоа магла ~ Негување вода

DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Магла ~ Негување вода од Вернон Фран? Оис? Косата за коса е хидрантен спреј за магла во вода, збогатен со мешавина од аминокиселини и други клучни состојки на главната коса пред да стилизирање, да помогнеме во затегнување и освежување на шемата на треска, калеми, кадрици и бранови. Деликатно ја наметнува косата со најчиста вода додека инфузија на нишки со аминокиселини кои можат да помогнат во санирање, зајакнување и заштита на жиците од бледнее во боја. Погодно претставено во не-аеросолен спреј за високо покритие. Веган, без суровост, без силикони, без сулфати, без парабени. Пополнување на третманот магла : Негувајте ја косата со овој мулти-бенефит за поправка на косата и спреј за пред-стилизирање : навлажнува, омекнува, штити, зајакнува и оживува кадрава, замотана, откачена, брановидна и права коса. Врвен спреј за освежување на навивам. Одличен спреј за сјај за коса со поттик за витамин до подготвување и премиер пред стилизирање., Намалете ја сувоста и оштетувањето : Дишете го животот во кадрици од средниот ден, зајакнете ја влагата и сјајот. Подобрете ја контролата и фризте додека негуваме сува и оштетена коса. Освежувач на инстант стил и спреј за затегнување за кадрава коса. Заштитете од бојата на косата, исто така, избледени. Овој спреј за третман пред стилизирање помага да се изгради сила со аминокиселините кои се градежни блокови на протеини за коса. Прекрасен мирис., Одлична коса не се случува случајно : бидете инспирирани и трансформирајте ја косата со наградуван стилист за славни личности и наставник Вернон Фран Оис. Најдобри професионални производи за коса и вегански производи за коса и третмани за текстурирана коса.