5-парчен сет за четки за полиестер
  • Неодамнешно

5-парчен сет за четки за полиестер

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете синтетичка четка за боја што дава врвни перформанси кога се користи со рамни бои за сјај . Добар сет за четки со 5 парчиња : Добијте сигурни странични страни што ќе го поедностават секој проект.