Едноставно Дејзи Шеврон килим во форма на риба, миленичиња за хранење со мачки за мачки
  • Неодамнешно

Едноставно Дејзи Шеврон килим во форма на риба, миленичиња за хранење со мачки за мачки

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете боја и пизаза со едноставно Daisy Chevron reg Mat Mat од нашата колекција I-Kat U-Dog. Овој душек за домашни миленици ќе додаде стил на вашиот дом за украси што вие и вашето домашно милениче ќе го сакате! Со смели бои и геометриски дизајни ќе ги најдете пламенот и возбудата што сте ги барале. Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.