Код западните женски грабнати CW чизми
  • Неодамнешно

Код западните женски грабнати CW чизми

DEN 470.24

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Code West создава одлични секојдневни модни чизми по прифатливи цени. Заградениот е во тренд. Мекиот материјал изработен од човекот го обвиткува стапалото. Внатрешниот патент е функционален и додава Edge. Удобно и модерно. Инсолска перница. TPR единица.