Мека маичка со мек три-мешавина на дами, пакувања, пакувања
  • Неодамнешно

Мека маичка со мек три-мешавина на дами, пакувања, пакувања

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Маиците со три мешавини од jerzees се идеални за сите видови на прилики. Ако барате разноврсна маица, би можеле да ја носите во теретана или да се дружите со пријателите, тогаш не гледајте повеќе! Оваа маица V-врат ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Лесната три-мешавина од ткаенина влага за да може да останете ладни и суви и ви дава дишење во текот на целиот ден. Исто така, има класичен вклопување и женски V-врат на дами, за да можете да изгледате и да се чувствувате најдобро. Кошула со меки три-меки на вратот на jersees дами, 2 пакувања : 2 пакувани мешавини Fabricmoisture wickingclassic дами, вклопување на јака од вратот, што ја држи лентата од рамо до рамо за мека завршница во вашата колкав во најразлични Colors50/37/13 поли/памук/rayonjerzees Точка бр. R601 WV.