Држач за пиштол и меч Самурај
  • Неодамнешно

Држач за пиштол и меч Самурај

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 1/4 "Висока. Поставете два што може да се монтираат на кое било растојание на wallидот за да се прикажат пиштоли со разни големини, мечеви, лакови, пикапи или трска. Кастиран метал конструкција со антички никел сребрена завршница. Самурај пиштол и меч држач.