Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа
  • Неодамнешно

Единствени поволни цени за цветни лисја на жените печати кратки ракави на плажа на плажа

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете многу комплименти. Оваа обична блуза е ваш следен одмор од суштинско значење во кој има живописен тропски принт. Совршена забава со теми за кошула за лето, или како подарок за роденден, или празник. Повод : викенд, плажа, одмор, тематска забава, летна забава, патување, забава во базен, итн. Носење Xs.meareument (во инчи) големина градите на градите ширина на рамото вкупна должина - 38 1/4 - - 18 3/4 26 1/8s - 40 1/8 19 5/8 26 3/4 M 42 1/8 20 5/8 27 3/8 L - 45 5/8 22 1/2 - - 28 XL - 49 1/4 24 1/4 - -28 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за цветни лисја на жени, печатат кратки ракави на плажа Топ 100% полиестер. Увезени. Цветни лисја печатени. Краток ракав. Копче надолу кошула. Машинско миење ладно со слични бои.