Брзина Технолошка конкуренција за брзина на пиштол, црно
  • Неодамнешно

Брзина Технолошка конкуренција за брзина на пиштол, црно

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕСПЛАТНИ БЕСПЛАТНИ БЕСПЛАТНИ БЕЗБЕДНИЦИ Овој ремен на натпреварот е дизајниран за лесна работа, лесно функционирање со цврст дизајн за да ги задржи сите ваши опрема за стрелање на Blade-Tech. Одлично за натпревари на УСПСА и 3Гун. Измерете го половината. Земете го тој број и одете до следната големина. Ако половината мери 38 инчи, нарачајте 40-инчи. Ако мери 37 инчи, нарачајте 40-инчи. Дополнителните два инчи се за дополнителен простор од внатрешниот појас, торбички и футрола. Ако го следите ова упатство, тоа нема да пропадне. Не користете ја големината на пантолоните. Блејд Технолошкиот натпревар за брзина на конкуренција, црн : 2-парчен натпревар за конкуренција е дизајниран за лесно, лесно исклучување. Цврст дизајн за да ја задржите целата ваша опрема за пукање во експлозија. Одлично за натпревари на УСПСА и 3Гун.