Време и трајно плетен фустан на ракав
  • Неодамнешно

Време и трајно плетен фустан на ракав

DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете пред трендовите со овој женски фустан за замав од 3/4 ракави од време и TRU. Направено е од супер-мека и лесна плетена ткаенина која се чувствува одлично на кожата и ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. над коленото. 3/4-ракави. Деколте на екипажот; Замачкана силуета. Странични џебови. Нелиран. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Замавнувајќи фустан за жени од време и вистинито.