Тинејџерски мутант нинџа желки чорапи, пакет, без шоу, големини S-l
  • Неодамнешно

Тинејџерски мутант нинџа желки чорапи, пакет, без шоу, големини S-l

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чорапите за момчиња од нинџа желки се совршени за секојдневно носење! Овој 6-пакет е полн со забавни и стилски дизајни, со вашите омилени карактери со нинџа желки. Со меко и луксузно чувство, овие чорапи можат да се носат удобно во текот на денот. Овие момчиња чорапи се дебели со низок пораст, кој може да се носи со повеќето чевли. Секој пар е уникатен во овој 6-пакет, а големини се движат од мали до големи. Бидете сигурни да го зграбите вашето малечко, нинџа желки за момчиња чорапи денес! Материјал : 56% рециклиран полиестер, 42% полиестер, 1% спандекс, 1% гума. Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Опсег на големина : S-L. 6-пакет. Пораст на ниско ниво, удобен за секојдневно носење. Материјал : 56% рециклиран полиестер, 42% полиестер, 1% спандекс, 1% гума. Машина за перење. Машина за перење.