Секојдневно основно вселенско боење на мажите Гајам
  • Неодамнешно

Секојдневно основно вселенско боење на мажите Гајам

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа худи за вселенска боја од Гајам е совршен слој за преземање на каква било активност што може да ви ја донесе денот. Одлично за да работите надвор, да легнувате наоколу или да трчате работи, таа е направена со мека, лесна ткаенина дизајнирана да ве одржи суви, ладни и удобни. Спарен со вклопување во стрии што продолжува со вашиот секој потег, оваа качулка за пуловер е крајното парче активна облека. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаенина за истегнување; Влажување на влага; брзо сушење; вратот на екипажот. Машка секојдневна основна просторија за боење на просторот од Гајам.