Active Scrubstar Active Active Actim Antimicrobial Zip Scrub Top WD608A
  • Неодамнешно

Active Scrubstar Active Active Actim Antimicrobial Zip Scrub Top WD608A

DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработена со антимикробна завршница, овој врвен врат на вратот на Хенли е голем за складирање и стил - со затворање на патентот, два предни џебови за лепенка, алатка за алатка за алатка, џеб од задниот ќелии, цевководи за меш . Ексклузивно. Еден џеб за комунални услуги. Затворање на поштенски преден дел. Џеб на задната ќелија. Акценти на Бартак. Аголни предни и задни шевови. Странични отвори за леснотија на движење. Активно јазиче.