Нема маица со долги ракави на јуниори на јуниори, пакет
  • Неодамнешно

Нема маица со долги ракави на јуниори на јуниори, пакет

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој основен мета од без граници не е толку основен на крајот на краиштата. Назад V-вратот е нагласена со крст и О-прстен, кои сигурно ќе го направат тоа. Погодното две пакувања ве подготвува за ништо. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : 2 маици. Полу-опремени. Двојна V-јазма со грб О-прстен; Стајлинг на пуловер. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. О-прстен маица две пакувања за јуниори од без граници.