Кокомелон Бебе и дете девојки Танкини, 2-парчиња, големини 12м-5Т
  • Неодамнешно

Кокомелон Бебе и дете девојки Танкини, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој сет на кокомелон танкини. Овие официјално лиценциран сет за пливање има голем принт на врвот и шарен печатење со појавување на дното. Обединети лиценцирани. UPF 50+-. Машина за перење. Увезени.