& E Bath Paige-NF Freestanding Cathut 69 “
  • Неодамнешно

& E Bath Paige-NF Freestanding Cathut 69 “

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичните и современите линии на кадата сигурно ќе импресионираат во кој било декор. Направено од чист акрилик, оваа бања има лесна инсталација на слободна состојба и доаѓа со влошки за израмнување. Ова е местото каде стилот и леснотијата навистина се среќаваат како еден. Чиста акрилна конструкција.