Работна облека за мажи Wrangler Ranger Cargo Pant, големини 32-44
  • Неодамнешно

Работна облека за мажи Wrangler Ranger Cargo Pant, големини 32-44

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Работна облека за машка Wrangler Ranger Cargo Pantthe Wrangler Men Man Ranger Cargo Pant има карактеристики што ви се потребни за да ја завршите работата : лепенка за мерка на лента, џебови поставени на задниот дел за дополнителна издржливост, гушкав сад и променливи џебови со карго со скриени прилепувања или затворање на размавта или размавта . Направено со удобност и издржливост што ја очекувате за Wrangler. Издржлива работна облека Пант. Пространи странични карго џебови со скриено затворање на предвремено. Gusset Crotch. Удобност на и исклучување на работата. Памук 100% . Стил # 112327490.