Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото
  • Неодамнешно

Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична и случајна или глам? Ги повикувате снимките со девет. Фустан за ракав на трепкање. Овој без напор фустан за смена е удобен и шик и е совршен за скоро секоја пригода од бранч до датум за вечера. Ласкави и женствени со флеки, ракави на рафли што ја носат забавата. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Должина : Фустан за промена на должината на коленото. Затворање : Задна патент. Ракави : ракави на фрунки со должина на лактот. Карактеристики : V-вратл. од девет.елегант.