Краток чизми на Fau Fur Fur Fur Fur Company Portland Company
  • Неодамнешно

Краток чизми на Fau Fur Fur Fur Fur Company Portland Company

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатични чизми! Компанијата за подигање на Портланд ви помага да бидете стилски и топло со овие кратки чизми со крзно. Совршено за кога температурите се натопуваат, овие чизми на жените имаат удобна и цврста надворешна плоча, факс на крзно и лесна комбинација на комбинација на влечење, чипка-дизајн-совршен за вашата облека за работна недела или излети за викенд! Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Обем на вратилото на вратилото : 13.39 ”. Затворање : Повлечен стил со затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; удобна и цврста надворешна плоча; Фаукс крзно трим; Висина на глуждот. Faux Fur Shart Coots за жени од компанијата за подигање во Портланд.