Шарен фустан со ремен со врат со врат
  • Неодамнешно

Шарен фустан со ремен со врат со врат

DEN 416.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарениот макси фустан на МСК е покачен со појас, давајќи му посебен допир. Лесен фустан за перење машина. Измијте ладно. Classikенски класичен. Машина за перење. Големини S-XL. Дами облека. Големини S-XL. Дами облека.