Домашните чичко Нејт и тетка Мини Муни Мугли Градина Статуа Статуа и Платер за внатрешен двор
  • Неодамнешно

Домашните чичко Нејт и тетка Мини Муни Мугли Градина Статуа Статуа и Платер за внатрешен двор

DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

The Muggly's ™… не вашето типично семејство следната врата, секој има уникатно дизајнирани хумористични карактеристики. Тие нудат совршен начин за прикажување на вашите растенија и цвеќиња на wallsидови или дрвја-секој доаѓа со систем за двојно монтирање. Завршете ја вашата колекција со сите други статуи на членовите на семејството Muggly ™; Миленичиња, маскота и оние кул велосипедисти и хипи парови. Внимание на детали- чичко Нејт- мустаќи и коза, радосна насмевка и нос на копчињата. Тетка Мини-уста широко отворено смеа и треперечки очи. И двајцата имаат „стакло како“ на Muggly . Mugglies комбинира уникатна, хумористична статуа во мултифункционален засадувач. Голема површина за садење-9 "w x 6" d x 2.5 "w. со убава завршница (нијансите може да се разликуваат) и се третираат со УВ заштитник отпорен на временски услови со години на уживање. Се препорачува сите декор на отворено и ткаенини да продолжат да се третираат со заштитен унгуар УВ заштитник за да го зачуваат и заштитат оригиналниот изглед од избледување, пукање и пилинг.