Wrangler Boys Outdoor Cut-On Short, големини 4- & Хаски
  • Неодамнешно

Wrangler Boys Outdoor Cut-On Short, големини 4- & Хаски

DEN 255.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти -џебниот карго на Wrangler Boy, мулти -џебниот карго на Wrangler Boy, кратки (големо момче/хаски), карго -шорцеви на момчињата се направени од трајни ткаенини и се карактеризираат со прилагодлива лента за прилагодување на половината што не стиска. Многу џебови, вклучително и џеб од патент, ќе ги задржат богатствата на вашиот дечко, без разлика каде го земаат неговите авантури. Среден пораст. Мулти џеб краток. Зиперски црвени предни џебови со рефлексивни јазичиња за влечење. Еластична лента за половината со појас за мрежи. Stareеб за складирање со табулаторот Повлечете го. Стил # 4 LNBWMH.