Bluey Toddler Boy Graphic Tees, 2-пакет, големини 2T-5T
  • Неодамнешно

Bluey Toddler Boy Graphic Tees, 2-пакет, големини 2T-5T

DEN 230.24

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неговиот омилен кутре Пали Блуј е прикажан на овие супер кул маици за вашето момче за дете. Со забавни, шарени отпечатоци, овие маици со кратки ракави се направени во мека, удобна ткаенина и лесно се спаруваат со неговите џогери и шорцеви за целосен изглед. Поставете над качулка или тексас јакна за дополнителна удобност и скратеност бидејќи овие тимови го насловуваат неговиот стил. Материјал : 60% памук/40% полиестерски дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Минерал измиен за мекост. © Лудо студио, сите права се задржани. Bluey Graphic Tode Graphic Tode.